"Чистый инфантилизм, или Бороться с продажностью европейской элиты нельзя детскими обидками в виде прекращения участия Украины в ПАСЕ", - Березовець

Зараз Україна може зробити абсолютно безглузду і невиправдану помилку.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Тарас Березовець, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"После возврата российской делегации в ПАСЕ самым недалеким решением может быть демонстративное замораживание или прекращение участия Украины в ассамблее.

Да, это немцы с французами и примкнувшие к ним другие страны пошли на сделку с Путиным. Но бороться с продажностью европейской элиты нельзя детскими обидками. Это чистый инфантилизм. Международная политика – это не детский сад!

Нужно выходить в зал, куда приедет российская делегация и публично сражаться с ней. Русские сильны в закулисной византийщине, их сторонники в ПАСЕ сплочены, но публично бороться за Кремль им неприятно. Поэтому вышли на ринг, нужно бороться до конца! Да, обидно, да, проиграли. Из-за продажности так называемой европейской "элиты" и некомпетентности нового президента. Но это не повод опускать руки.

Борітеся – поборете!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Будьте здорові! "Вітамінна бомба", або Сік, який миттєво очищає кров

субота, 24 липень 2021, 23:55

​Буряк - дуже корисний овоч, багатий різноманітними мікро- і макроелементами. Цей коренеплід широко використовується в кулінарії, медицині і має безліч варіантів застосування. Про це у своєму блозі розповідає фахівець з харчування Катерина Зажицька, пе...

З архіву ПУ. Перше відео стало хітом: 70-річна Пугачова дебютувала у TikTok

субота, 24 липень 2021, 23:05

Алла Борисівна у липні 2020 року навідалася в шоурум свого друга - дизайнера Ігоря Гуляєва. Той в свою чергу був такий радий зоряній гості, що зняв її на камеру і виклав в соцмережі. Гуляєв опублікував відео в Instagram і в популярній у молоді соцмереж...