COVID-19: "Червоними" можуть стати всі регіони України", - інфекціоністка

Медикиня запевнила, що "зонування" не є визначальним фактором для зменшення захворюваності.

Загроза перетворитися на "червону" зону з розповсюдження коронавірусу існує для всіх регіонів України. Таку думку в ефірі телеканалу ObozTV висловила лікарка-інфекціоністка Євгенія Менжуліна, передають Патріоти України.

"Зараз всі починають їздити, відкриваються туристичні маршрути, знов відновлюється міграція населення не тільки всередині країни, а ще й за кордон. Тому зараз під загрозою майже всі області", – зауважила вона.

Медикиня запевнила, що "зонування" не є визначальним фактором для зменшення захворюваності. "Кількість інфікувань допоможе зменшити здоровий глузд", – наголосила вона.

"Я розумію, що зараз літо, і всі хочуть на море, але ніхто не скасовував масковий режим у громадських місцях і в транспорті, ніхто не скасовував антисептики і соціальну дистанцію. Якщо люди про це нагадають собі, якщо подивляться, що в інфекційних лікарнях хворі є, смертність є, то це допоможе", – зауважила інфекціоністка.

У цьому контексті лікарка заявила, що було б доцільним запровадження обмеження на пересування між "червоними" та рештою регіонів. "Так, як було навесні, коли певні регіони були зачинені на в’їзд і на виїзд, був тотальний контроль за тими, хто в’їжджає, чи дотримуються вони режиму самоізоляції тощо", – сказала вона.

За словами медикині, рішення про запровадження таких обмежень повинно ухвалюватися на підставі поточної динаміки захворюваності, а також з урахуванням фактору сезонності – початку сезону гострих респіраторних захворювань, що щороку буває восени. Головна мета обмежувальних заходів – не допустити перевантаження медичної системи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Скандал у Харкові: Ветеранів Другої світової нагородили медалями від Ху*ла (відео)

середа, 25 листопад 2020, 10:24

У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13 червня 2019. У вкладеннях до медалей зазначено, що нагорода вручається за указом президента РФ Володимира Путіна, який підписаний 13...

"Неадекватна дилетанщина прогресує": "Где деньги, Зин?". Бюджет наполнится за счет золота гномов и драконьих алмазов?" – політолог

середа, 25 листопад 2020, 10:12

Президент Зеленський в своєму черговому відеозверненні проявив широту душі: пообіцяв щедру матеріальну допомогу і малому бізнесу, і малозабезпеченим верствам населення. Про це у своєму блозі пише політолог Олександр Кочетков, передають Патріоти України...