COVID-19: "Червоними" можуть стати всі регіони України", - інфекціоністка

Медикиня запевнила, що "зонування" не є визначальним фактором для зменшення захворюваності.

Загроза перетворитися на "червону" зону з розповсюдження коронавірусу існує для всіх регіонів України. Таку думку в ефірі телеканалу ObozTV висловила лікарка-інфекціоністка Євгенія Менжуліна, передають Патріоти України.

"Зараз всі починають їздити, відкриваються туристичні маршрути, знов відновлюється міграція населення не тільки всередині країни, а ще й за кордон. Тому зараз під загрозою майже всі області", – зауважила вона.

Медикиня запевнила, що "зонування" не є визначальним фактором для зменшення захворюваності. "Кількість інфікувань допоможе зменшити здоровий глузд", – наголосила вона.

"Я розумію, що зараз літо, і всі хочуть на море, але ніхто не скасовував масковий режим у громадських місцях і в транспорті, ніхто не скасовував антисептики і соціальну дистанцію. Якщо люди про це нагадають собі, якщо подивляться, що в інфекційних лікарнях хворі є, смертність є, то це допоможе", – зауважила інфекціоністка.

У цьому контексті лікарка заявила, що було б доцільним запровадження обмеження на пересування між "червоними" та рештою регіонів. "Так, як було навесні, коли певні регіони були зачинені на в’їзд і на виїзд, був тотальний контроль за тими, хто в’їжджає, чи дотримуються вони режиму самоізоляції тощо", – сказала вона.

За словами медикині, рішення про запровадження таких обмежень повинно ухвалюватися на підставі поточної динаміки захворюваності, а також з урахуванням фактору сезонності – початку сезону гострих респіраторних захворювань, що щороку буває восени. Головна мета обмежувальних заходів – не допустити перевантаження медичної системи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...

"Вовчиці" в шоці! - Олег Винник розповів про кількість сексуальних контактів у своєму житті (відео)

субота, 27 лютий 2021, 17:47

Співак переконаний, що з віком задоволення від сексу стає все «кайфовіше». Кумир тисяч українських жінок співак Олег Винник шокував відвертим зізнанням про особисте життя, передають Патріоти України.