COVID-19: Експерт розповіла, які органи потрібно перевірити після захворювання на коронавірус

Пацієнтам з COVID-19 потрібно буде відвідати щонайменше трьох лікарів.

Пацієнтам, які перехворіли китайським коронавірусом, не варто розслаблятися після лікування. Треба перевірити щонайменше три органи. Про це заявила професор Університету Джорджа Мейсона (США), доктор біологічних наук Анча Баранова, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За її словами, коронавірус може вплинути на нормальне функціонування легенів, нирок і мозку.

"З легенями треба йти до пульмонолога. Необхідно також перевірити нирки. Їхній стан покаже дуже поширений аналіз — біохімія крові. Там є показник, що відображає, як функціонують нирки. Якщо з ним все в порядку, то йти до нефролога не треба, в іншому випадку — краще сходити", — сказала Баранова.

Що стосується нирок, то в аналізі крові необхідно дивитися на певний показник — швидкість клубочкової фільтрації, додала лікар.

"Третя система — це мозок, функціонування центральної та периферичної нервової системи. Як неодноразово зазначалося, під час захворювання бувають нейрозапалення", — зазначила біолог.

Ще один лікар, який може знадобитися тим, хто перехворів коронавірусом, це невропатолог. Справа в тому, що у деяких пацієнтів з COVID-19 може погіршитися пам'ять, знизитися здатність до концентрації, а також може з'явитися головний біль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...