Коронавірус у всіх людей може протікати абсолютно по-різному. Деякі його переносять у важкій формі, а інші можуть і зовсім не відчути. Чому ж так відбувається, відповіли вчені з Норвегії. Фахівці Бернгського університету провели дослідження і з'ясували, що тяжко хворі молоді пацієнти з коронавірусом мають антитіла, які блокують інтерферони - білки, які виділяються організмом для боротьби з інфекцією. Практично така ж ситуація простежується в осіб з рідкісним аутоімунним захворюванням APS1. Про це пишуть на сайті EurelAlert, передають Патріоти України.
У чоловіків з коронавірусом вчені зафіксували більше антитіл до інтерферонів, саме з цієї причини жінки рідше вмирають і менше страждають від важких симптомів COVID-19.
За словами фахівців, дане порушення в роботі імунної системи є лише однією з багатьох причин смертельних випадків COVID-19 і характерно для молодих людей. Літні люди з коронавірусом вмирають, через те, що їхній організм дає більш серйозний збій.
У дослідженні розповіли, що найбільше летальних випадків від коронавірусу у людей після 60 років, але 5-10% молоді теж в групі ризику.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...