Коронавірус у всіх людей може протікати абсолютно по-різному. Деякі його переносять у важкій формі, а інші можуть і зовсім не відчути. Чому ж так відбувається, відповіли вчені з Норвегії. Фахівці Бернгського університету провели дослідження і з'ясували, що тяжко хворі молоді пацієнти з коронавірусом мають антитіла, які блокують інтерферони - білки, які виділяються організмом для боротьби з інфекцією. Практично така ж ситуація простежується в осіб з рідкісним аутоімунним захворюванням APS1. Про це пишуть на сайті EurelAlert, передають Патріоти України.
У чоловіків з коронавірусом вчені зафіксували більше антитіл до інтерферонів, саме з цієї причини жінки рідше вмирають і менше страждають від важких симптомів COVID-19.
За словами фахівців, дане порушення в роботі імунної системи є лише однією з багатьох причин смертельних випадків COVID-19 і характерно для молодих людей. Літні люди з коронавірусом вмирають, через те, що їхній організм дає більш серйозний збій.
У дослідженні розповіли, що найбільше летальних випадків від коронавірусу у людей після 60 років, але 5-10% молоді теж в групі ризику.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...