Коронавірус всі люди переносять по-різному. Це можна пояснити тим, що люди взагалі можуть по-різному переносити одне і те ж захворювання. Приміром, деякі переносять запалення легенів на ногах, приймаючи таблетки, а комусь необхідна госпіталізація. Про це розповіла лікар-інфекціоніст вищої категорії Світлана Куніцина, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
За словами фахівця, зараз в Україну прийшов не дуже агресивний вірус, тому багато пацієнтів його легко переносять. Але бувають і важкі форми. Найуразливіша категорія населення – це пенсіонери.
Це пов'язано з тим, що у людей похилого віку є цілий букет хронічних соматичних захворювань, насамперед бронхолегеневої системи і серцево-судинної.
Лікар зазначила, що дуже важливе значення має стан кровоносних судин. У тих, У кого проблеми з судинами, частіше спостерігаються тяжкі форми перебігу COVID-19.
Куніцина також підкреслила, що перебіг хвороби залежить від загального стану організму людини, включаючи хронічні захворювання. У молодих людей, які страждають на діабет, ревматизм або сильні ендокринні захворювання, теж будуть важкі наслідки після зараження коронавірусною інфекцією.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...