COVID-19: Лікар спрогнозував, скільки українців захворіє на коронавірус у червні

Інфекціоніст повідомив, що коронавірус не відступить від України влітку.

Коронавірус не залишить Україну в червні, в цьому літньому місяці люди все одно будуть заражатися інфекцією. Кожен день ми будемо спостерігати 300-400 випадків нового інфікування. Такої точки зору дотримується український інфекціоніст Володимир Курпіта, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

За словами медика, це пов'язано з тим, що вірус не гине при жаркій погоді, а також тим, що в нашій країні їм перехворіло не так багато людей, тобто у нас немає природного імунітету.

Експерт вважає, що українців чекає "тривалий марафон" з інфекцією. "Ми досягли "згладжування кривої". Вона має свої позитивні наслідки, але нам слід налаштовуватися на тривалий марафон, який може тривати кілька місяців. Протягом літа постійно будемо мати стабільну кількість нових випадків", - розповів Курпіта.

Медик повідомив, що вірус має дві основні характеристики. Перша - це загальна кількість людей, яку він вразив. Друга - кількість інфікованих за день. "Кількість інфікованих у нас не знижується, щоденне число залежить від кількості проведеного тестування", - підкреслив медик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...