На COVID-19 могли перехворіти 2,7 млн жителів Нью-Йорка

Результати тестування можуть вказувати на те, що в Нью-Йорку, як і в Каліфорнії, коронавірус циркулював і приводив до смертельних випадків раніше, ніж про це стало відомо.

Губернатор американського штату Нью-Йорк Ендрю Куомо заявив, що майже у 14% з трьох тисяч жителів штату виявлені антитіла до COVID-19. Це може означати, що 2,7 мільйона жителів були інфіковані коронавірусною інфекцією, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Куомо зазначив, що це дослідження є поки попереднім та має певні обмеження. Зокрема, результати тестування можуть вказувати на те, що в Нью-Йорку, як і в Каліфорнії, коронавірус циркулював і приводив до смертельних випадків раніше, ніж про це стало відомо.

Тестування проводилося серед людей, які ходять в магазини. Це свідчить про те, що ймовірність зараження у цієї групи вище, ніж серед людей, які сидять вдома.

Проте, вважає губернатор, дослідження дає нову інформацію для розуміння коронавірусу. Згідно з попередніми результатами цього тестування, рівень смертності від COVID-19 складає 0,5%, що набагато менше, ніж передбачалося раніше.

Протягом останнього тижня Куомо направив зусилля на збільшення тестування громадян, водночас кількість госпіталізованих і тих, хто потребує апаратах ШВЛ, продовжує зменшуватися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...