На COVID-19 могли перехворіти 2,7 млн жителів Нью-Йорка

Результати тестування можуть вказувати на те, що в Нью-Йорку, як і в Каліфорнії, коронавірус циркулював і приводив до смертельних випадків раніше, ніж про це стало відомо.

Губернатор американського штату Нью-Йорк Ендрю Куомо заявив, що майже у 14% з трьох тисяч жителів штату виявлені антитіла до COVID-19. Це може означати, що 2,7 мільйона жителів були інфіковані коронавірусною інфекцією, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Куомо зазначив, що це дослідження є поки попереднім та має певні обмеження. Зокрема, результати тестування можуть вказувати на те, що в Нью-Йорку, як і в Каліфорнії, коронавірус циркулював і приводив до смертельних випадків раніше, ніж про це стало відомо.

Тестування проводилося серед людей, які ходять в магазини. Це свідчить про те, що ймовірність зараження у цієї групи вище, ніж серед людей, які сидять вдома.

Проте, вважає губернатор, дослідження дає нову інформацію для розуміння коронавірусу. Згідно з попередніми результатами цього тестування, рівень смертності від COVID-19 складає 0,5%, що набагато менше, ніж передбачалося раніше.

Протягом останнього тижня Куомо направив зусилля на збільшення тестування громадян, водночас кількість госпіталізованих і тих, хто потребує апаратах ШВЛ, продовжує зменшуватися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пляски мракобісів: У Франції противники 5G спалили вишку

неділя, 17 січень 2021, 11:13

Свою операцію вони назвали "За шум вітру і спів птахів". Невідомі підпалили 230-метрову вишку. Пожежу гасили кілька пожежних бригад. Постраждали від дій близько 1,5 млн осіб - вони залишилися без радіо, телебачення та мобільного оператора Orange. Н...

Неймовірно захоплююче! - В Одесі через сильний мороз закипіло море (відео)

неділя, 17 січень 2021, 10:47

Різниця температур навколишнього середовища і моря становила близько 20 градусів, через що і з'явилося таке захоплююче природне явище, коли над водою клубочиться пара. В Україні в ніч з 16 на 17 січня по всій країні спостерігалися екстремальні морози. ...