Згідно з результатами проведених досліджень вчені прийшли до висновку про те, що в результаті мутації коронавірус став приблизно в 10 разів більш заразним, ніж на самому початку пандемії. Як заявив голова наукового центру Access Health International Вільям Хезелтайн, результати експерименту, можливо, пояснюють настільки стрімке поширення вірусу в Америці, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
У той же час результати досліджень свідчать про те, що мутації можуть не тільки збільшувати небезпеку вірусу, але і навпаки, знижувати її.
Як пояснив провідний експерт дослідження інституту Скріппса, доктор Хайрюн Чо, мутація, мабуть, "компенсувала" слабкість білка коронавіруса в минулому.
"Епідеміологічне дослідження пояснює, чому поширення [варіанту G] у Європі та США було дуже швидким. Це було не просто випадковістю. Цікаве питання полягає в тому, чому віруси, несучі більш стабільний SG614, здаються більш послідовними, не призводячи до значної різниці тяжкості захворювання. Можливо, що більш високі рівні функціонального білка S, які спостерігалися з SG614, збільшують ймовірність передачі від хостудо хосту, але інші чинники обмежують швидкість і ефективність реплікації всередині хосту", – додав учений.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...