Згідно з результатами проведених досліджень вчені прийшли до висновку про те, що в результаті мутації коронавірус став приблизно в 10 разів більш заразним, ніж на самому початку пандемії. Як заявив голова наукового центру Access Health International Вільям Хезелтайн, результати експерименту, можливо, пояснюють настільки стрімке поширення вірусу в Америці, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
У той же час результати досліджень свідчать про те, що мутації можуть не тільки збільшувати небезпеку вірусу, але і навпаки, знижувати її.
Як пояснив провідний експерт дослідження інституту Скріппса, доктор Хайрюн Чо, мутація, мабуть, "компенсувала" слабкість білка коронавіруса в минулому.
"Епідеміологічне дослідження пояснює, чому поширення [варіанту G] у Європі та США було дуже швидким. Це було не просто випадковістю. Цікаве питання полягає в тому, чому віруси, несучі більш стабільний SG614, здаються більш послідовними, не призводячи до значної різниці тяжкості захворювання. Можливо, що більш високі рівні функціонального білка S, які спостерігалися з SG614, збільшують ймовірність передачі від хостудо хосту, але інші чинники обмежують швидкість і ефективність реплікації всередині хосту", – додав учений.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...