Згідно з результатами проведених досліджень вчені прийшли до висновку про те, що в результаті мутації коронавірус став приблизно в 10 разів більш заразним, ніж на самому початку пандемії. Як заявив голова наукового центру Access Health International Вільям Хезелтайн, результати експерименту, можливо, пояснюють настільки стрімке поширення вірусу в Америці, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
У той же час результати досліджень свідчать про те, що мутації можуть не тільки збільшувати небезпеку вірусу, але і навпаки, знижувати її.
Як пояснив провідний експерт дослідження інституту Скріппса, доктор Хайрюн Чо, мутація, мабуть, "компенсувала" слабкість білка коронавіруса в минулому.
"Епідеміологічне дослідження пояснює, чому поширення [варіанту G] у Європі та США було дуже швидким. Це було не просто випадковістю. Цікаве питання полягає в тому, чому віруси, несучі більш стабільний SG614, здаються більш послідовними, не призводячи до значної різниці тяжкості захворювання. Можливо, що більш високі рівні функціонального білка S, які спостерігалися з SG614, збільшують ймовірність передачі від хостудо хосту, але інші чинники обмежують швидкість і ефективність реплікації всередині хосту", – додав учений.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...