"COVID-19 назавжди": Медики зробили відверте зізнання (відео)

Коронавірус виявився ще підступніший, ніж прогнозували вчені.

Коронавірус може залишатися в організмі людини назавжди. Адже імунітет до хвороби виробляється нестійкий. Вчені почали сумніватися у дієвості вакцини, на яку сподівається людство. Крім того, є факти, які говорять що COVID-19 не зникає з організму після одужання, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Деякі українці перехворіли ще навесні, але хвороба дає про себе знати й досі. Лікар-пульмонолог "коронавірусного відділення" Світлана Гук відчула це на своєму досвіді.

Перший раз вона перехворіла на коронавірус в червні. Тест на антитіла дав хороший результат, але вже через чотири місяці температура підскочила знову. Світлана вдруге захворіла на COVID-19.

Офіційно підтверджених випадків повторного зараження у світі зараз лише чотири. В одному з випадків повторне зараження відбулося вже генетично зміненим вірусом.

Вчені кажуть, що коронавірус вражає не тільки легені. Від нього страждає ще й мозок. Пацієнти скаржаться на депресії, панічні атаки, безсоння, зниження розумових здібностей і навіть суїцидальні настрої.

Так, з початку осені в Києві четверо пацієнтів вистрибнули з вікон лікарень і розбилися на смерть. А лікарі кажуть, що третина людей, які пережили коронавірус, отримали нервові і психічні розлади аж до втрати працездатності.

Програміст Анатолій Величко розповів, що через два місяці після пережитого коронавіруса, не зміг абсолютно працювати. У нього почалася панічна атака, коли він сів за комп'ютер.

Вчені кажуть, що ускладнення коронавіруса ніби старять людину на 10 років. Вірус може залишатися в тілі назавжди, як гепатит або ВІЛ, поступово руйнуючи організм.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...