COVID-19: Стало відомо, скільки років життя "краде" коронавірус

Людина, яка перехворіла коронавірусом, помирає в середньому на 10 років раніше, ніж за звичайних обставин.

Співробітники Національної служби охорони здоров'я Шотландії та експерти з університетів Глазго і Единбурга підрахували, на скільки скорочує життя коронавірус, який заразив уже понад 2,7 мільйона людей в усьому світі. Зокрема, з'ясувалося, що чоловіки через вірус вмирають в середньому на 13 років раніше, а жінки – на 11 років раніше, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Вчені підкреслили, що інфекція губить не лише хворих людей, але і молодих та здорових.

"У той час як ЗМІ зосереджують свою увагу на впливі коронавірусу на "людей із супутніми захворюваннями", поправки на кількість і вид захворювань, що носять довгостроковий характер, зовсім незначно зменшують втрату років очікуваної тривалості життя в результаті смерті від вірусу", – зазначив Девід Макаллістер, вчений з Університету Глазго.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...