COVID-19: "Українцям не "світить" вакцина від коронавірусу", - вірусолог

Країни, які розробляють вакцину від COVID-19, насамперед рятуватимуть своїх громадян.

У боротьбі з небезпечним китайським коронавірусом головне завдання України – виграти час і не допустити великої кількості заражених. Таку думку висловила вірусолог і доктор наук Алла Мироненко, передають Патріоти України з посиланням на НВ.

За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонконг вже почали клінічні випробування розроблених вакцин. Ми ще не знаємо, чим вони закінчаться. І навіть якщо вони закінчаться успішно, то ми повинні розуміти, що населення Сполучених Штатів - 325 млн людей, і певна їхня частина - літні люди. А отже, насамперед держава захистить своїх літніх людей. А продавати вакцини будуть у тому разі, коли вже їх достатньо вироблять. Також і інші країни, які цими вакцинами займаються, рятуватимуть своїх", - сказала Мироненко.

При цьому Україна виробництвом вакцин не займається. За її словами, розробляти вакцину за новими технологіями – це не вигідна історія для бізнесу, тому ніхто не наважиться вкладати в це гроші. "Тобто тут потрібні якісь інвестиції або щоби сама держава вкладала. У нас поки такої політичної волі не було за жодної влади", - зазначила вона.

При цьому Мироненко висловила надію, що влітку COVID-19 дасть українцям перепочинок, оскільки в нашій країні влітку превалюють кишкові інфекції, а в холодну пору року - респіраторні. Вірусолог вважає, що влітку будуть випадки захворювання коронавірусом, але масовості не буде.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.