COVID-19: В Україні з'явились "білі" регіони. Що важливо знати

Коронавірус в Україні прискорив своє поширення.

Коронавірус в Україні сьогодні, 23 квітня, побив черговий антирекорд. За останню добу зафіксували 578 нових випадків COVID-19. Тепер на карті України з'явилися відразу кілька "білих" регіонів з коронавірусом. Що про це відомо - передають Патріоти України з посиланням на Styler.

Так, відповідно до маркування Центру громадського здоров'я України, регіони з понад тисячею хворих позначаються білим кольором, області з 500-1000 хворими світло-блакитним, і так далі. Чим менше випадків - чим темніше колір області на карті.

Ще вчора, 22 квітня, в країні був один тільки "білий" регіон - Чернівецька область, де ще 3 березня був виявлений перший випадок коронавірусу в країні. Сьогодні ж до "білих" регіонів додався Київ - 1059 випадків, на Буковині - 1140 хворих.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...