COVID-19: Вчені зробили шокуючу заяву про повторне зараження коронавірусом

Як відзначив один з головних авторів дослідження, що це відкриття зовсім не означає, що вакцинація буде марною.

У Гонконзі чоловік, який вилікувався від коронавіруса, інфікувався вдруге через 4,5 місяці після першого зараження. Про це повідомили вчені університету Гонконгу, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

За даними вчених, 33-річного чоловіка виписали з клініки ще в квітні, всі тести підтверджували його лікування. Але, він знову отримав позитивний тест на COVID-19 після повернення з Іспанії через Великобританію 15 серпня.

Також, вчені відзначили, що чоловік заразився штамом коронавіруса, відмінним від того, яким він раніше заразився, і друга інфекція проходила безсимптомно.
Як відзначив лікар Кай-Ванг Ту - один з головних авторів дослідження, що це відкриття зовсім не означає, що вакцинація буде марною: "Імунітет, спровокований вакциною, може відрізнятися від того, який виробляється після перенесеної інфекції. Нам потрібно дочекатися результатів дослідження вакцин, щоб побачити, наскільки вони ефективні".
Варто відзначити, що це перший задокументований випадок повторного інфікування COVID-19.
Також, дуже важливо, що відкриття вчених говорить, що коронавірус може продовжувати поширюватися незважаючи на колективний імунітет.
Важливо, що у Всесвітній організації здоров'я закликали не робити поспішних висновків з "гонконгського випадку".
Про випадки, коли у виписаних з лікарень людей знову діагностували коронавірус, раніше повідомляли в Китаї. Передбачалося, що інфекція може затримуватися в легенях пацієнтів і не було ясно - чи було це повторне зараження або недолікована інфекція, на відміну від зафіксованого в Гонконзі випадку.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...