COVID-19: З'ясувалося, як знизити смертність від коронавірусу

Препарати для зниження холестерину допомагають пацієнтам з COVID-19.

У світі кількість хворих на гостру респіраторну хворобою COVID-19 перевищує 10 млн осіб. Як повідомляється на порталі worldometers.info, від COVID-19 у світі померли понад півмільйона осіб, одужали - майже 5,5 млн. У той же час вчені продовжують пошук ліків, які здатні допомогти пацієнтам з COVID-19, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За повідомленням CNN, препарати для зниження холестерину (статини) допомагають пацієнтам з COVID-19 легше переносити хворобу, а також зменшують рівень смертності.

Як стверджують китайські вчені, у пацієнтів, які приймають статини, смертність знижувалася до 5,5% (при середньому показнику 6,8% серед тих, хто ці препарати не приймав), а також пацієнтів рідше підключали до апаратів ШВЛ.

"Ці результати підтверджують безпеку та потенційні переваги терапії статинами у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 і дають обґрунтування для майбутніх досліджень, які допоможуть з'ясувати, чи знижують статини смертність", – говорять вчені.

Крім цього, вивчивши дані майже 14 тисяч пацієнтів з провінції Хубей, вчені дійшли до висновку, що препарати для зниження артеріального тиску ніяким чином не впливають на стан пацієнтів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Більшість колективу у вимушеній відпустці через нестачу коштів, а головлікар нарахував собі 75 тисяч за 5 днів...

середа, 15 липень 2020, 10:59

А ви кажете – «бідна» медицина. Медперсонал, може, і бідний, а про керівників – далі... На адресу ГО «Антикорупційна спілка Вінниччини» надійшла копія відповіді на інформаційний запит щодо заробітної плати адміністрації диспансеру радіаційного захисту ...

70-річна Примадонна шокувала мережу своїм виглядом (відео)

середа, 15 липень 2020, 10:49

Співачку потайки зняв дизайнер в дзеркальному відображенні. Нові кадри з легендарною російською співачкою Аллою Пугачовою підкорили мережу. Примадонну зняв російський дизайнер Ігор Гуляєв, опублікувавши ролик на своїй сторінці в Instagram, передають Па...