"Дагестанський общак": США "злили" Франції секретні дані про скандального російського олігарха

До справи російського сенатора Сулеймана Керімова, якого Франція звинуватила у відмиванні грошей, залучено відділ фінансової контррозвідки Мінфіну США.

Сулейман Керімов

Про це повідомлять у Telegram-каналі "Незигарь", передають Патріоти України.

Так, американці видали МВС Франції всі транзакції, вчинені в доларах США, фігурантом справи Алексом Штудтхальтером на користь Керімова й на підконтрольні йому та його синові компанії в усьому світі, та їх подальший "білий" і "сірий" рух.

Крім іншого, у цих даних спливли російські чиновники "класу А", а саме - співробітники апарату уряду РФ, а також відомі медійні персонажі зі США, Великобританії та Китаю.

Ще у справі Керімова з'явилися дуже цікаві формулювання, наприклад "dagestansky obschak", на що посилається швейцарська прокуратура та готує звернення до Генпрокуратури РФ.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...