Дати відсіч Росії: Військовий експерт назвав альтернативу НАТО

Ідея з перейменуванням України в "Україну-Русь" і союз із країнами Балтії допоможе нашій країні в боротьбі з російською агресією без допомоги НАТО та ЄС.

Олексій Арестович

Таку думку висловив військовий експерт і блогер Олексій Арестович, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"НАТО взагалі прийме кого завгодно. Тут без проблем. Туреччину прийняли, чому не прийняти "Русь"? До того ж, якщо у нас з'являється такий проект, то нам і Євросоюз не дуже потрібен. Нам потрібні регіональні військові союзи - Польща, Литва, Грузія, як мінімум", - вважає експерт.

Україні потрібно об'єднатися з країнами, з якими наша держава пов'язана політичним, військовим союзом.

"Ось зараз обговорюється проект "Міжморря" або його численні варіанти. Для нас це перспективно. Як мінімум, це завдання національної безпеки. Принаймні, тим, з ким ми пов'язані політичним, військовим союзом, прямі військові дії проти нас буде складніше починати.

НАТО - так, Євросоюз - тут питання. Потрібно дивитися на варіанти розвитку. Якщо нам не вдасться стати "Руссю-Україною" і заявити претензії на територію від Балтійського моря до Чорного, то в тісному союзі з країнами Балтії, з певною політикою по відношенню до Білорусі, щодо частини росіян, які більше орієнтовані на Київ (а таких людей там чимало), підібрати Молдову і Грузію, - і тоді ми зовсім по-іншому можемо розмовляти і з ЄС, і з НАТО. А якщо цього немає, то для нас іншою стратегією, стратегією заміщення, є все-таки вступ в ЄС і НАТО, і там - вбудовування у наднаціональний проект і так далі", - підкреслив Арестович.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.