Де у Криклія можна гвалтувати і далі: Журналісти провели унікальний експеримент

Журналісти імітували напади на пасажирів, результати були несподіваними.

Після резонансного нападу на пасажирку потягу Київ-Маріуполь Анастасію Лугову журналісти телеканалу "Україна 24" провели унікальний соціальний експеримент, передають Патріоти України.

Журналісти поїхали в трьох різних поїздах - з Києва до Маріуполя, Одеси та Івано-Франківська. Серед ночі знімальні групи імітували напади на пасажирів, як це було з Луговою. Підсумки були несподіваними.

"Ми вирішили перевірити, як тепер, після відомого на всю країну нападу в поїзді, провідники реагують на подібні ситуації - що роблять, куди телефонують, які засоби мають. Журналісти наважилися на ризикований експеримент: три знімальні групи разом з артистами у трьох потягах відтворять схожі інциденти", - розповіла учасниця експерименту.

У поїзді, що слідував до Івано-Франківська, провідниця відреагувала моментально і встала на захист журналістки, але пасажир тут був хоч і "напідпитку", але не агресивний.

Друга журналістка їхала в купе потягу Одеса-Київ, де було імітовано домагання, й почала кричати. Провідниця прибігла на крик, але була шокована, побачивши "буйного" чоловіка. Щоб її не лякати, журналісти припинили провокацію. За її словами, вона "не має права вставати між пасажирами".

У потязі Маріуполь-Киів, де стався інцидент з Луговою, журналістка й актор відтворили ту саму ситуацію. На крик вийшли пасажири. Люди відреагували о 3-й годині ночі. Провідники намагалися втрутитися, поки актор не сказав, що "це моя дружина", тоді вони розгубилися, але намагалися затримати "нападника". Експеримент зупинили після дзвінка провідниці до поліції.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...