Деяким категоріям пенсіонерів змінено порядок виплат грошового забезпечення: Що відомо

Кабінетом міністрів України прийнято рішення, яким передбачено порядок виплати в поточному році пенсії деяким категоріям військовослужбовців.

Про це пише офіційне видання Державної фіскальної служби «Вісник», передають Патріоти України.

Видання уточнює, що мова йде про пенсії, призначені відповідно до Закону від 09.04.92 р № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Згідно з положеннями закону визначаються умови, норми і порядок пенсійного забезпечення осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Нацполіції, Службі судової охорони.
Крім того, зачіпаються інтереси осіб начальницького і рядового складу Держспецзв'язку, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції чи Державної кримінально-виконавчої служби та деяких інших категорій осіб.
Зокрема, статтею 1 Закону № 2262 передбачено право на наступні види пенсії:
  • довічна за вислугу років;
  • по інвалідності;
  • в разі втрати годувальника.
Згідно з постановою КМУ від 30.08.17 р № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», починаючи з 01.03.18 р військовим по-новому здійснюється грошове забезпечення, а саме змінено складові виплат і підвищений обсяг виплачуваного грошового забезпечення.
У 2019 виплата пенсій, призначених до 01.03.18 р та перерахованих з 01.01.18 р з урахуванням окладів, надбавок відповідно до Постанови № 704, здійснюється в розмірі 75% суми підвищеної пенсії, визначеної станом на 01.03.18 р Постанова КМУ від 14.08.19 р № 804 набула чинності з 04.09.19 р ( «Урядовий кур'єр» від 04.09.19 р № 168).
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Без комплексів: Пишнотіла солістка культового українського гурту пишається своїми формами (фото)

вівторок, 22 жовтень 2019, 18:00

Зірка позувала у купальнику на яхті, демонструючи апетитні форми. Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька розбурхала шанувальників серією відвертих фотографій, які опублікувала на своїй сторінці в Instagram, зізнавшись, що раніше у неї були комплекси ...

Хіти тижня. 93 жертви, або Наймасовіший серійний вбивця США

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:30

Слідчі по всій країні все ще намагаються зібрати воєдино його зізнання з неупізнаними останками і нерозкритими справами минулих десятиліть. Серійний вбивця 79-річний Семюел Літтл, який відбуває довічний термін у в'язниці в Каліфорнії, зізнався у вбивст...