Делегати ПАРЄ підтримали Україну і оголосили протест Росії

Протягом двох днів питання законності перебування російської делегації в ПАРЄ буде вирішене.

Більше тридцяти делегатів Парламентської асамблеї Ради Європи підтримали ініціативу українців і піднялися з місць в знак протесту проти участі в засіданнях Росії. Про це написав народний депутат від партії "Європейська солідарність", делегат від України в ПАРЄ Олексій Гончаренко, передають Патріоти України.

За його словами, протягом двох днів питання законності перебування російської делегації в ПАРЄ буде вирішене. "Повноваження Російської делегації в ПАРЄ оскаржені з базових причин! Більше 30 делегатів ПАРЄ встали на підтримку цієї ініціативи і тепер це питання протягом 2 днів буде вивчене в Асамблеї, і після цього прийнято остаточне рішення. Невелика поки, але перемога!", – написав Гончаренко.

Нардеп додав, що повноваження російської делегації в ПАРЄ оскаржені також з процедурних причин – в складі їх делегації депутати, на яких накладено європейські санкції.

Більш того, оскаржено обрання віце-президентом ПАРЄ від Росії Петра Толстого. "Щоб стати віце-президентом Асамблеї йому доведеться пройти процедуру таємного голосування. Подивимося, скільки проголосує за цього вірного "путінця", – написав Гончаренко.

Відзначимо, що за результатами голосування, новим головою Парламентської асамблеї Ради Європи обраний бельгієць Хендрік Дамс.

Нагадаємо, що 27 січня в Стасбурзі відкрилася зимова сесія ПАРЄ, в якій українська делегація відновила участь після осінньої паузи через участь у асамблеї Росії.

Згідно з порядком денним заплановані дебати про порушення членами ПАРЄ статутних зобов'язань, обговорити функціонування демократичних інститутів в Польщі і повідомити про політичних в'язнів в Азербайджані, сказано на сайті пресслужби ПАРЄ.

Глава делегації від України Єлизавета Ясько на своїй сторінці в Facebook написала, що напередодні члени делегації, які ще не працювали в Палаці Європи, пройшли тренінг. Також відбулася нарада делегації.

Також вона розповіла, як члени делегації розподілилися за політичними групами:

Група Європейської народної партії – Єлизавета Ясько, Леся Василенко, Леся Забуранна, Дмитро Лубинець, Марія Мезенцева, Сергій Соболєв (члени делегації), Лариса Білозір, Сергій Власенко, Юрій Камельчук, Рустем Умеров (заступники членів делегації).

Група соціалістів, демократів і зелених – Юлія Льовочкіна, Олександр Мережко (члени делегації), Олег Волошин, В'ячеслав Медяник, Олександр Скічко (заступники членів делегації).

Група європейських консерваторів – Олексій Гончаренко, Сергій Кальченко (члени делегації), Дмитро Наталуха, Олена Хоменко (заступники членів делегації).

Альянс лібералів і демократів за Європу – Марина Бардіна, Юлія Овчинникова (члени делегації), Олександр Ковальчук, Євгенія Кравчук, Андрій Лопушанський (заступники членів делегації).

"Втім, незважаючи на розподіл за політичними групами, запевняю усіх, що українська делегація – об'єднана команда, яка приїхала в ПАРЄ, щоб боротися за Україну й цінності Ради Європи. Наша делегація – новий, енергійний, самостійний і кваліфікований політичний гравець", – стверджує Ясько.

Також вона подякувала колегами з Литви та Латвії, що підняли питання про оскарження повноважень російської делегації.

"Дякуємо делегатам з інших країн за моральну та відповідальну позицію! Делегати з України, Грузії, Польщі, Швеції, Хорватії та інших країн підтримали цей запит. Протягом 48 годин ПАРЄ має ухвалити рішення: затвердити повноваження Толстого і компанії, чи ні. Повноваження української делегації затверджено", – написала Ясько.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...