Депутатська "кухня": Опальна нардеп Скороход озвучила щомісячні суми в конвертах, які отримали "слуги народу", і від чого залежить розмір "преміальних"

Незважаючи на виключення з фракції, Скороход позитивно висловилася про президента Володимира Зеленського. Вона вважає, що він або не знає всієї правди про справи фракції, або йому спотворюють інформацію.

Ганна Скороход

Ганна Скороход, яку на закритому засіданні фракції "Слуга народу" виключили з лав партії, озвучила суми, які нібито отримували нардепи політсили за "гарну поведінку", передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

Скороход розповіла, що "слухняним депутатам" давали по 5 тисяч доларів, а ті, хто займає вищі посади, отримали по 10 тисяч доларів.

За її словами, це була "разова акція". При цьому прізвища тих, хто давав гроші "слугам народу", Скороход називати відмовилася.

Незважаючи на виключення з фракції, Скороход позитивно висловилася про президента Володимира Зеленського. Вона вважає, що він або не знає всієї правди про справи фракції, або йому спотворюють інформацію.

Водночас Скороход заявила, що з Офісу президента надходять вказівки нардепам, за які законопроєкти потрібно голосувати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...