"Держава у смартфоні" отримала обличчя (фото)

Переможницю обрали з десяти фіналісток.

В Україні завершився конкурс на обличчя "держави в смартфоні" та на сторінці Міністерства цифровий трансформації України в Facebook назвали ім'я переможниці, передають Патріоти України.

Нею виявилася українська модель Олександра Ободянська з Вінниці, яка на даний момент працює в польському модельному агентстві.

Олександра Ободянська

Як повідомляється, Олександра Ободянська була обрана з 10 фіналістів та ключовими чинниками стали:

  • Реальність фотографії та відповідність людини, яка опублікувала її.
  • Фото сподобалося іншим користувачам і його відзначали.
  • Людині на фото повинно було бути більше 18 років.

"Переможця серед лідерів обирали всією командою і партнерами. Майже одноголосно обрали Олександру. Вітаємо її і чекаємо на презентації програми", - сказано в повідомленні.

Про Олександру Ободянську відомо небагато. Вона з Вінниці, громадянка України. Отримала грант на навчання за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...