Діти такі... діти: Маленький тюлень приплив до людей і почав обіймати їх (відео)

Дитинча тюленя підпливло до хлопця, "обійняло" його своїми ластами і зворушливо пригорнулося мордочкою.

Маленький тюлень не тільки не побоявся підплисти близько до людей, які купалися, а й обійняв одного з них. Кумедне відео опублікував "Рідус", передають Патріоти України.

Як видно на кадрах, дитинча тюленя підпливло до хлопця, "обійняло" його своїми ластами і зворушливо пригорнулося мордочкою. Хлопець був дуже зворушений довірою і дружелюбністю малюка і обійняв його у відповідь.

Однак його захват оцінили не всі користувачі. Деякі вважають, що обніматися з тюленем, навіть маленьким, небезпечно. "Я б не стала стороннього тюленя жамкать. Все ж вони хижаки. Але претендент на премію Дарвіна може собі це дозволити", "Тюлень - це хижа тварина. Так безтурботно ставиться до них явно не варто", "Головне, щоб за ним не припливла косатка", - пишуть коментатори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...