Дівчинка з обличчям "бабусі": 15-річній китаянці зробили пластичну операцію (фото)

Сяо Фен страждає прогерією – генетичним захворюванням, що викликає передчасне старіння.

Сяо Фен до операції

Як повідомляє Daily Mail, через хворобу у дівчини була зморшкувата шкіра і обвислі щоки, через що вона нагадувала бабусю і піддавалася цькуванням з боку однокласників, передають Патріоти України.

Про свою проблему Сяо написала філантропу Го Мін'і. У листі вона зізналася, що мріє про нормальне життя, хоче вивчитися на лікаря і не боятися поглядів перехожих.

Завдяки пожертвам Сяо Фен вдалося зібрати необхідну суму на операцію, яка пройшла 29 грудня і тривала близько семи годин. За допомогою 10 хірургів, трьох анестезіологів і п'яти медсестер з обличчя дівчини вдалося видалити сім сантиметрів зайвої шкіри.

Сяо Фен до і після операції

20 січня Сяо Фен продемонструвала результати пластичної операції на прес-конференції в місті Шеньян. Примітно, що там вона вперше побачила своє обличчя в дзеркалі після тривалої реабілітації.

Сяо Фен після операції

Повідомляється, що рідкісна хвороба перейшла Фен від матері, яка також передчасно постаріла.

Сяо Фен з мамою


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...