Для Арктики і Антарктики: США мають намір створити флот криголамів

Президент США доручив ряду відомств вивчити це питання.

Президент США Дональд Трамп доручив ряду відомств вивчити питання про створення флоту криголамів для навігації в Арктиці й Антарктиці, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Як зазначається, відповідні доручення отримали Держдепартамент, Міністерство оборони, Міністерство торгівлі і Бюджетне управління.
Повідомляється, що Трампа цікавить, як можна придбати, щонайменше, три важких катера полярного класу. Відомства повинні доповісти президенту про результати виконаної роботи вже найближчим часом.
У розісланому президентом меморандумі також підкреслюється, що невеликі криголами не менш важливі для національної безпеки, ніж безпілотна авіація і космічні системи.
Як зазначається, зараз у США є один важкий криголам - USCG Polar Star, йому більше 40 років і він використовується для виконання місій як в Арктиці, так і в Антарктиці. Крім того, у Берегової охорони є середній криголам, USCG Healy. Інші криголами в США знаходяться в приватній власності.
Підкреслюється, що у Росії є кілька десятків криголамів, в тому числі атомні, великі і цілий парк середніх криголамів. У Китаю - кілька середніх криголамів і плани на придбання нових.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як це пояснити?: "Зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається скрізь, окрім самого Китаю", - Ілларіонов

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:35

Якби в Китаї винайшли або використовували ефективну вакцину проти коронавірусу, цього неможливо було б зберегти в таємниці. Ексрадник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов зазначи...

Народившись у розпал "іспанки", 102-річна американка двічі перехворіла коронавірусом

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:06

Крім двічі перенесеного коронавірусу, жінка зуміла здолати онкологію і сепсис. Мешканка Нью-Йорка Анджеліна Фрідман двічі захворіла на коронавірус і обидва рази успішно вилікувалася. Жінці виповнилося 102 роки, передають Патріоти України з посиланням н...