"Для него Донбасс - проблема", - кремлівський пропаганд*н про нового куратора "Л/ДНР"

На відміну від відправленого у відставку Владислава Суркова, новий куратор "Л/ДНР" Дмитро Козак прихильник ідеї, що по Донбасу можна і потрібно домовлятися. Однак Україні це нічого доброго не обіцяє.

Відставка радника президента РФ і куратора "Л/ДНР" Владислава Суркова - це пряме свідчення зміни курсу Кремля щодо України. Від планів по агресії влади Росії не відмовляються, але поміняють метод. Про це повідомив росЗМІ топовий пропагандист Кремля Володимир Соловйов, передають Патріоти України.

Соловйов не приховував того факту, що Сурков є одним з організаторів окупації Донбасу. Він уточнив, що в його "портфоліо" також є окупація Грузії і створення невизнаних Абхазії та Південної Осетії.

За даними пропагандиста, останнім часом Сурков і новий куратор "Л/ДНР" спільно працювали над Донбасом. Однак перший відповідав за політичні питання, а другий за економічні.

Соловйов запевняє, що Сурков був затятим противником будь-яких домовленостей з Києвом по Донбасу. "Він їм абсолютно не довіряв і вважав, що з українською стороною неможливо домовитися незалежно від того, хто працює в Києві президентом - Петро Порошенко або Володимир Зеленський", - розповів пропагандист.

Він також вважав, що в майбутньому "Л/ДНР" повинні бути повністю підконтрольні Москві. На думку Суркова, санкції Заходу з РФ не знімуть ніколи і потрібно з цим миритися. Новий куратор Козак дотримується зовсім іншої думки. "Для нього неврегульований конфлікт на сході України - проблема, яка відволікає ресурси, заважає Москві нормалізувати відносини із Заходом", - запевняє Соловйов.

Варто відзначити, що саме Козак є автором придністровського сценарію. Саме він, за словами пропагандиста, варто за усуненням в Молдавії з влади прозахідного Володимира Плахотнюка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...