Дмитро Ярош розповів, чому вже сім років перебуває у розшуку Інтерполу

Росія має потужний вплив не лише на окремих західних політиків, а і на цілі інститути.

Лідер УДА і екснардеп Дмитро Ярош на своїй сторінці в Фейсбук розповів, що з 2014 року і до цього дня знаходиться в розшуку Інтерполу за поданням Росії, передають Патріоти України.

За словами екснардепа, його юрист зв'язалася з офісом Інтерполу і отримала інформацію, що ситуація не змінилася. З загальнодоступного сайту інформація видалена, але сама червона картка не скасована. Виїжджати за кордон можна хіба що на свій страх і ризик.
«Я в принципі, не дуже великий мандрівник, але мова йде про солідарність (або, точніше, про її відсутність) деяких міжнародних організацій з боротьбою українського народу за свою незалежність і територіальну цілісність нашої держави», - заявляє Ярош.
На жаль, Росія має потужний вплив і на окремих західних політиків, і на цілі інститути. Така реальність, вважає політик.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...