Днями оголосять мир на Донбасі? - На Росії "злили" плани Зеленського і Путіна

Радзіховський вважає, що главі РФ для вирішення своїх проблем абсолютно не потрібні особливий статус Донбасу і повне виконання Мінських домовленостей.

Після обміну полоненими між Україною і РФ, який стався 7 вересня, на Донбасі вичерпана військова частина конфлікту, і в найближчі дні про це буде заявлено. Таку думку висловив відомий російський журналіст, публіцист Леонід Радзіховський, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

За словами Радзиховського, після заяви про кінець військової частини протистояння почнеться політична частина. Журналіст зазначає, що цілі російського президента очевидці - він хоче відновити відносини своєї країни з ЄС, а для цього необхідно зрушити з місця процес вирішення конфлікту в Україні. «…То, что будет амнистия, это достаточно очевидно, тут никто не сомневается. Что будет предоставлен как минимум статус второго государственного русскому языку, это тоже, по-моему, достаточно бесспорная вещь», - зазначив журналіст.
Радзіховський вважає, що главі РФ для вирішення своїх проблем абсолютно не потрібні особливий статус Донбасу і повне виконання Мінських домовленостей. «…Путину вообще глубоко плевать на Донбасс — будет ли он в составе Украины, не в составе, какая ему разница?! Ему важно одно — чтобы с него сняли европейские санкции, ну или как минимум, чтобы эти санкции максимально ослабили», - стверджує публіцист.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скасування комуналки: У Зеленського розповіли, кому пощастить

середа, 18 вересень 2019, 19:00

Президент Володимир Зеленський не раз заявляв, що для частини українців можуть скасувати оплату комунальних послуг. ​Пізніше він уточнив, що пільги торкнутися людей з великим стажем, низьким доходом і віком 70 років і більше. Радник президента України ...

Хіти тижня. Невідомі досі науці істоти виявили канадські вчені

середа, 18 вересень 2019, 18:00

Вони можуть виживати, не відчуваючи ніяких змін, протягом тисяч років. Вчені Університету Торонто виявили одноклітинні мікроорганізми, які живуть у водах шахти Кідда в Канаді, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Вони виживають, пог...