До 2,8 тисяч нових хворих на добу: Вчені дали прогноз щодо COVID-19 в Україні на серпень

Усе залежить від того, за яким сценарієм розвиватиметься ситуація.

Кількість нових випадків зараження на коронавірус в Україні у другій половині серпня може коливатися від 1200 до 2800 людей.За оптимістичним сценарієм це може бути 1200-2200 нових хворих, за песимістичним – від 1300 до 2800. До такого висновку прийшли вчені КПІ, повідомляється на сайті Світового центру даних із геоінформатики та сталого розвитку, передають Патріоти України.

Водночас вони зазначають, що загальна кількість інфікованих у країні людей на кінець серпня – першу половину вересня може досягти 110-120 тисяч.

За даними вчених, наприкінці літа ситуація з поширенням вірусу в Україні набуває наростаючого та затяжного характеру.

Кількість нових випадків захворювання COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів

Водночас показник смертності є невисоким (2,5%) як порівняти з іншими країнами Європи. Це дослідники пов'язують зі зростанням кількості ПЛР-тестування, оскільки виявляється більше безсимптомних або легких випадків порівняно з березнем-квітнем.

Кількість регіонів, які не відповідають карантинним нормам, продовжує зростати. Тут вчені помітили тенденцію просування з заходу на схід.

"Така тенденція поширення коронавірусу може бути уповільнена тільки методом повернення до більш жорстких обмежень, особливо на початку навчального року", – вважають дослідники.

Кількість тестувань на 100 тисяч населення


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...