"До Мінська з Росії знову летить спецборт ФСБ", - NEXTA

Спецборт ФСБ РФ вже прилітав до Білорусі 18 серпня. Після прибуття літака до Мінська стало відомо про появу на державних телеканалах Білорусі російських пропагандистів.

До Мінська знову летить спецборт російської Федеральної Служби безпеки. Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA Live з посиланням на дані з сайту Flightradar, передають Патріоти України.

"Спецборт ФСБ Російської Федерації, який вже прилітав 18 серпня, знову прямує до Мінська», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого разу після прибуття літака ФСБ до Мінська стало відомо про появу на державних телеканалах Білорусі російських пропагандистів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...