"До того часу, поки цей схиблений ціннісний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство - ми будемо блукати", - Безсмертний

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбуваються події в Криму і на Донбасі.

Дипломат Роман Безсмертний заявив, що для того, щоб зняти цілу низку проблем, Україні треба чітко визначитись з ціннісними параметрами, до яких належить і мова. Про це він заявив в ефірі програми "Червона лінія з Сергієм Висоцьким" на Еспресо.TV, передають Патріоти України.

"Для того, щоб зняти цілий ряд проблем, треба чітко визначитись по цінносних параметрах. До таких належить і мова. Треба чітко розуміти, що це українська держава і що ціла офіційна система, яка стосується офіційного спілкування в державних установах, органах місцевого самоврядування, судовій системі, виконавчій системі, системі послуг - має реалізовуватись українською мовою", - сказав Безсмертний.

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбуваються події в Криму і на Донбасі. "До того часу, поки цей схиблений цінносний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство - ми будемо блудить. Але я вкотре повторюсь, якщо ми не зупинимось у цьому блудінні і будемо слухати таких, як Стефанчук, Разумков і так далі, то ми будемо платити з кишень, але найгірше - будемо платити людськими життями. Власне те, що зараз відбувається в Криму і на Донбасі - це наслідок цього блудіння з невизначеними цінностями щодо вибору українського суспільства і української держави", - наголосив Безсмертний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...