"До того часу, поки цей схиблений ціннісний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство - ми будемо блукати", - Безсмертний

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбуваються події в Криму і на Донбасі.

Дипломат Роман Безсмертний заявив, що для того, щоб зняти цілу низку проблем, Україні треба чітко визначитись з ціннісними параметрами, до яких належить і мова. Про це він заявив в ефірі програми "Червона лінія з Сергієм Висоцьким" на Еспресо.TV, передають Патріоти України.

"Для того, щоб зняти цілий ряд проблем, треба чітко визначитись по цінносних параметрах. До таких належить і мова. Треба чітко розуміти, що це українська держава і що ціла офіційна система, яка стосується офіційного спілкування в державних установах, органах місцевого самоврядування, судовій системі, виконавчій системі, системі послуг - має реалізовуватись українською мовою", - сказав Безсмертний.

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбуваються події в Криму і на Донбасі. "До того часу, поки цей схиблений цінносний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство - ми будемо блудить. Але я вкотре повторюсь, якщо ми не зупинимось у цьому блудінні і будемо слухати таких, як Стефанчук, Разумков і так далі, то ми будемо платити з кишень, але найгірше - будемо платити людськими життями. Власне те, що зараз відбувається в Криму і на Донбасі - це наслідок цього блудіння з невизначеними цінностями щодо вибору українського суспільства і української держави", - наголосив Безсмертний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Будьте здорові! "Вітамінна бомба", або Сік, який миттєво очищає кров

субота, 24 липень 2021, 23:55

​Буряк - дуже корисний овоч, багатий різноманітними мікро- і макроелементами. Цей коренеплід широко використовується в кулінарії, медицині і має безліч варіантів застосування. Про це у своєму блозі розповідає фахівець з харчування Катерина Зажицька, пе...

З архіву ПУ. Перше відео стало хітом: 70-річна Пугачова дебютувала у TikTok

субота, 24 липень 2021, 23:05

Алла Борисівна у липні 2020 року навідалася в шоурум свого друга - дизайнера Ігоря Гуляєва. Той в свою чергу був такий радий зоряній гості, що зняв її на камеру і виклав в соцмережі. Гуляєв опублікував відео в Instagram і в популярній у молоді соцмереж...