Докази участі в окупації Криму ще трьох військових частин РФ знайшли розслідувачі InformNapalm (фото)

Військовослужбовці зазначених трьох військових частин раніше також потрапляли в поле зору OSINT-досліджень InformNapalm, що стосуються дій РФ в Сирії.

Військовослужбовці російського 382-го окремого батальйону морської піхоти (ОБМП) Чорноморського флоту РФ (в/ч 45765), 727-го ОБМП Каспійського флоту РФ (в/ч 20264) і 205-го загону управління допоміжного флоту ЧФ РФ (в/ч 43535 ) причетні до агресії проти України, зокрема, операції захоплення та окупації українського Криму. Відповідні докази зібрали волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, передають Патріоти України.

Відправною точкою нашого нового OSINT-розслідування стала фотографія медалі за окупацію Криму, опублікована в російській соцмережі користувачем з ніком "Made in UssR". Вивчивши сторінку, розслідувачі встановили повне ім'я та місце служби.

На військову службу фігурант був мобілізований в червні 2013 року, його ім'я - Олександр Євгенович Удодов (рус. - Александр Евгениевич Удодов), дата народження: 05.11.1994, родом з м. Майкоп. Встановлено місце служби: 382-й ОБМП.

Як повідомив Удодов на своїй сторінці, служив в Севастополі, морпіхом. У Севастополі базується 810-та окрема бригада морської піхоти ЧФ РФ, отже, саме в ній почав свою військову службу фігурант.

Однак уже в листопаді 2013 року він говорить друзям у коментарях про свої плани підписати контракт на службу в батальйоні морської піхоти в м. Темрюк.

382-й окремий батальйон морської піхоти (ОБМП) ЧФ РФ (в/ч 45765) базується у м. Темрюк, на азовському узбережжі Краснодарського краю. Він входить до складу 810-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч 13140, ППД – тимчасово окупований Крим, Севастополь). Отже, медаль за окупацію Криму Удодов отримав, вже виконуючи бойові завдання у складі 382-го ОБМП.

Напередодні захоплення Криму, 23 лютого 2014 року, Удодов опублікував фото, зроблене на борту корабля. У коментарях його запитали: "Де це ви?". "На коробці в Севас ідемо", – відповів Удодов (Севас – так скорочено називають українське місто Севастополь).

OSINT-розвідники InformNapalm ідентифікували корабель, на якому перекидали морпіхів з Росії в Крим. Це кілекторне судно КИЛ-158, що входить до складу 205-го загону управління допоміжного флоту ЧФ РФ (його ще називають загоном суден забезпечення ЧФ), в/ч 43535, ППД – тимчасово окупований Крим, Севастополь.

На момент початку збройної агресії Росії начальником 205-го загону суден забезпечення був капітан 1 рангу запасу Сергій Борисович Зінченко, про що свідчать публікації в російських ЗМІ за грудень 2013 року і квітень 2014 року.

В кінці квітня 2014-го Зінченка призначили на іншу посаду - генеральний директор державного підприємства "Кримські морські порти".

Капітаном кілекторного судна КИЛ-158 з часу прийомки судна від суднобудівельників у 1989 році був капітан 1 рангу Микола Васильович Перун (рос. – Николай Васильевич Перун). Восени 2014 року під його командуванням КИЛ-158 піднімав великий протичовновий корабель "Очаков", який окупанти затопили, створивши "замок" для українських кораблів у бухті озера Донузлав під час спецоперації захоплення Криму.

16 березня 2014 року, в день проведення так званого "референдуму" в Криму, Удодов опублікував фото з підписом "зайняли висоту". На цьому фото окупант цілиться зі зброї в напрямку будівель внизу.

Наступне фото з альбому Удодова було зроблено на українській авіабазі в Новофедорівці на тлі українського літака Бе-12.

За свідченнями його матері, станом на 2015 рік, Удодов мав звання сержанта, станом на 2017 рік з родиною мешкав у м. Темрюк.

Керував захопленням українських військових частин безпосередньо на місці командир 382-го ОБМП підполковник Олександр Вікторович Картавкін.

У статті Радіо Свобода "Як захоплювали Керч: хроніка подій 2014 року" зокрема йдеться про блокування української в/ч А-0883, де був присутній також Картавкін.

В ході досліджень підтверджено, що Картавкін також нагороджений медаллю за окупацію Криму. На параді в 2016 році в Астрахані на новому місці служби (у 2015 році Картавкін прийняв командування 727-м батальйоном морської піхоти, в / ч 20264, ППД - г. Астрахань), на відео святкування дня морпіхів бачимо його з медаллю за окупацію Криму.

Вивчаючи інформацію про Олександра Картавкіна, розслідувачі натрапили на відео, на якому з медаллю за окупацію Криму також зафіксовано заступника командира 3-го взводу 2-ї роти 727-го ОБМП Ільшат Фатхутдінов. Слід зазначити, що 727-й ОБМП доданий військовою прокуратурою України до переліку підрозділів, перекинутих в Крим під час спецоперації захоплення.

Військовослужбовці зазначених трьох військових частин раніше також потрапляли в поле зору OSINT-досліджень InformNapalm, що стосуються дій РФ в Сирії, але не були долучені до загальної інтерактивної бази даних, бо їхня участь в агресії проти України не було встановлено або підтверджено. Тепер в інтерактивній базі даних InformNapalm з доказами агресії РФ проти України фігурують матеріали про 102 військові формування Росії, військовослужбовці зі складу яких були задіяні у війні проти України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...