Долучився навіть Цукерберг: Стартап українця залучив $60 млн

Засновник стартапу — Олег Рогінський. Народився в Дніпрі, останнім часом живе в Каліфорнії. Він запустив стартап в лютому 2016 року.

Український стартап People. ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $ 60 млн. Компанія не розкриває свою оцінку, але джерела повідомляють, що вона становить близько $ 500 млн, передають Патріоти України з посиланням на TechCrunch.

Останній раунд інвестицій в People. ai проводиться під керівництвом Iconiq, венчурного фонду, до складу якого входять, серед іншого, сімейний офіс Марка і Пріцілли Цукерберг.

Стартап People. ai, який створив платформу для збору всіх даних, які продавці генерують в ході своєї роботи, а потім використовує їх для надання їм рекомендацій, щоб допомогти знайти і укласти більше угод, оголосив, що привернув ще $ 60 млн, які він буде використовувати для продовження розвитку бізнесу та налагодження партнерських відносин з новими каналами.

Поряд з цим, він також запускає новий продукт, який він називає The Wire — потік ідей, які продавці можуть отримати, щоб знайти потенційних клієнтів, підібрати поради про те, як підійти до них і в кінцевому підсумку продати їм.

«Деякі люди кажуть, що саме таким мав бути LinkedIn», — сказав в інтерв'ю Олег Рогінський, засновник і генеральний директор People.ai. За його словами, «компанії трохи допомогло», що People. ai вдалося найняти Девіда Флінка для управління проектом. Флінк приєднався до роботи на початку цього року, пропрацювавши в LinkedIn майже три роки.

Підхід People. ai, каже Рогінський, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб «перевантажувати» команди за допомогою ШІ, щоб приймати «високоцінні, малооб'ємні дії». У фоновому режимі, не вимагаючи активної участі користувача, він збирає всі дані протягом дня і використовує їх для складання шпаргалок для продавців, щоб вони могли використовувати їх при розмові з клієнтами.

Тепер це буде доповнено The Wire, який використовує деякі підказки від соціальних мереж, таких як Facebook і LinkedIn. Рогінський вказує, що наразі його компанія має понад 65 патентів (захищених і перебувають в процесі розробки) на інтелектуальне зіставлення, і в довгостроковій перспективі планується взяти модель продажів і застосувати її до більш широкого діапазону галузей.

Додамо, у People. ai в київському офісі працює близько 30 фахівців. Найближчим часом штат буде збільшено до 100 осіб. Головний офіс — у Сан-Франциско. Засновник стартапу — Олег Рогінський. Народився в Дніпрі, останнім часом живе в Каліфорнії. Він запустив стартап в лютому 2016 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...