Долучився навіть Цукерберг: Стартап українця залучив $60 млн

Засновник стартапу — Олег Рогінський. Народився в Дніпрі, останнім часом живе в Каліфорнії. Він запустив стартап в лютому 2016 року.

Український стартап People. ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $ 60 млн. Компанія не розкриває свою оцінку, але джерела повідомляють, що вона становить близько $ 500 млн, передають Патріоти України з посиланням на TechCrunch.

Останній раунд інвестицій в People. ai проводиться під керівництвом Iconiq, венчурного фонду, до складу якого входять, серед іншого, сімейний офіс Марка і Пріцілли Цукерберг.

Стартап People. ai, який створив платформу для збору всіх даних, які продавці генерують в ході своєї роботи, а потім використовує їх для надання їм рекомендацій, щоб допомогти знайти і укласти більше угод, оголосив, що привернув ще $ 60 млн, які він буде використовувати для продовження розвитку бізнесу та налагодження партнерських відносин з новими каналами.

Поряд з цим, він також запускає новий продукт, який він називає The Wire — потік ідей, які продавці можуть отримати, щоб знайти потенційних клієнтів, підібрати поради про те, як підійти до них і в кінцевому підсумку продати їм.

«Деякі люди кажуть, що саме таким мав бути LinkedIn», — сказав в інтерв'ю Олег Рогінський, засновник і генеральний директор People.ai. За його словами, «компанії трохи допомогло», що People. ai вдалося найняти Девіда Флінка для управління проектом. Флінк приєднався до роботи на початку цього року, пропрацювавши в LinkedIn майже три роки.

Підхід People. ai, каже Рогінський, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб «перевантажувати» команди за допомогою ШІ, щоб приймати «високоцінні, малооб'ємні дії». У фоновому режимі, не вимагаючи активної участі користувача, він збирає всі дані протягом дня і використовує їх для складання шпаргалок для продавців, щоб вони могли використовувати їх при розмові з клієнтами.

Тепер це буде доповнено The Wire, який використовує деякі підказки від соціальних мереж, таких як Facebook і LinkedIn. Рогінський вказує, що наразі його компанія має понад 65 патентів (захищених і перебувають в процесі розробки) на інтелектуальне зіставлення, і в довгостроковій перспективі планується взяти модель продажів і застосувати її до більш широкого діапазону галузей.

Додамо, у People. ai в київському офісі працює близько 30 фахівців. Найближчим часом штат буде збільшено до 100 осіб. Головний офіс — у Сан-Франциско. Засновник стартапу — Олег Рогінський. Народився в Дніпрі, останнім часом живе в Каліфорнії. Він запустив стартап в лютому 2016 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стартап Sirocco Energy: Вітрогенератор, що забезпечує електрикою два приватних будинки, створили в Києві

неділя, 20 жовтень 2019, 23:12

Винахідники вже отримали зі США замовлення на покупку установок. "Традиційні вітряки, якими по всьому світу оснащують вітрові електростанції, дуже складно встановлювати біля житлових будинків. Головна з причин в тому, що коли лопаті цих установок оберт...

Хіти тижня. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

неділя, 20 жовтень 2019, 23:05

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передаю...