Донбас - це Україна: У мережі показали символічну світлину

Автори допису зазначили, що фото було зроблене в Маріуполі у 1959 році.

У мережі оприлюднили раритетну радянську світлину українського весілля на Донбасі, датовану серединою ХХ століття. Вона з'явилася на Twitter спільноти History Ukraine, передають Патріоти України.

На знімку позує пара наречених – вона одягнена у білу сукню середньої довжини та у фату з вінком, а він – у штани та білу вишиванку з об'ємною яскравою вишивкою на грудях.

У коментарях під дописом українці висловили захоплення через зовнішній вигляд молодят та провели паралель із весіллями того часу на сучасній території Росії.

"Десь на заліссі – шампанське на прокат", "Гарні", "І ніяких кокошників", "Від фото віє щирістю. Хай бідно, але куди краще, ніж зараз "багато", – написали користувачі.

Раніше український письменник Сергій Жадан поділився історією про патріотизм школярів у селищі Станиця Луганська на Донбасі. За його словами, серед місцевих школярів поширився тренд на вишиванки.

Діти почали між собою змагатися, у кого вона краща. Митець уточнив, що любов до національного символу у молодого покоління щира, а не показна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...