Донька Галкіна і Пугачової вразила прихильників зіркового сімейства знанням живопису (відео)

Зіркові діти вчаться в елітній школі в Підмосков'ї. Вартість навчання в такому місці оцінюється в 3 мільйони рублів (близько 1,1 млн грн) за рік - по 1,6 мільйона (приблизно 368 тис. грн) за дитину.

Дочка шоумена Максима Галкіна і співачки Алли Пугачової Ліза не тільки добре вчиться і займається спортом, але і росте різнобічно освіченою людиною. А її знання набагато глибші, ніж це передбачає шкільна програма, передають Патріоти України.

Переконатися в цьому можна за допомогою ролика, який був опублікований вранці в суботу на одному з фанатських акаунтів дівчинки.

Так, на відео показано, що дівчинка снідає. А судячи з шкільноїй форми, справа відбувалася вранці, перед початком шкільних занять.

У ролику тато Максим зазначає, що Ліза «зображує скульптуру "Дівчинка з хачапурі", Сєрова».
На питання, чи знає дочка такого художника, Ліза відповідає ствердно, але поправляє Галкіна, що насправді знаменита картина називається «Дівчинка з персиками».
Підписники високо оцінили освіченість Лізи Галкіної.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...