"Доополченились": Україна внесла до "чорного списку" ще чотирьох російських акторів

Станом на 11 жовтня в список осіб, що створюють загрозу нацбезпеці, внесено 151 особу.

Міністерство культури, молоді і спорту додало прізвища чотирьох російських акторів до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці країни. Список опублікований на сайті відомства, передають Патріоти України.

Згідно з оновленим 11 жовтня переліком, в нього внесені актори Наталя Колоскова, Марія Перн, Юрія Міронцева і Анатолій Фалінський.
Всі вони грали у фільмі "Ополченочка", який знімали на окупованій території Донбасу.

Перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, складає міністерство культури, молоді та спорту за поданням Служби безпеки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...