Допомагати будуть "регіонали" і високооплачуваний російський політтехнолог: У Донецьку готують "обнулення" Пушиліна

Ватажкові "ДНР" хочуть дати "довічну владу"...

План по закріпленню в окупаційній "владі" Дениса Пушиліна всерйоз і надовго реалізується в "ДНР", поки її російські куратори зайняті поправками до Конституції і проблемами, викликаними пандемією. Швидше за все, саме для цього в Донецьку вже другий місяць перебуває російський політтехнолог Дмитро Конов, відомий там під псевдонімом "Чайка", пише Телеграм-канал "Донецький Абориген", передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що Конов так довго перебуває в Донецьку явно не з метою туризму і є всі підстави говорити про підготовку якогось серйозного процесу. А оскільки "Чайка" вважається одним з провідних і одним з найбільш високооплачуваних російських політтехнологів, то можна припускати, що Конов знаходиться в Донецьку на запрошення Дениса Пушиліна. Ватажок "ДНР", швидше за все, хоче провернути якусь спецоперацію, в результаті якої він стане "всенародно обраним лідером" і створить повністю підконтрольну собі вертикаль "влади".

На користь цього припущення говорить той факт, що в Донецьку активізувався і почав збирати прихильників ексглава міської організації "Партії регіонів" Олександр Бобков, відомий в місті як фахівець "робити вибори". Більш того, для роботи під "прапорами" Пушиліна в Донецьк хочуть запросити ексфункціонерів "ПР", які раніше виїхали з "ДНР" в РФ, в Крим і навіть на неокуповану частину України.

Як якийсь "час ікс" в цьому проекті згадується 28 жовтня поточного року. "То тут, то там происходят утечки информации из администраций и ячеек ОДДР о подготовке списков и выборах на 28 октября этого года, пример собрание в администрации Докучаевска, на котором руководитель в открытую заявил об подготовке осенних местных выборов и формировании списков в "выигрышную" партию", - повідомляє телеграм-канал.

А майже в цей же час, 25 жовтня, на неокупованій частині України повинні пройти вибори до місцевих органів влади. Раніше йшлося про бажання Києва провести одночасно з цим виборами і вибори за українським законодавством на непідконтрольних територіях, що мало стати значним кроком в їх реінтеграції. Однак вже зараз ясно, що в нинішній ситуації це неможливо.

Тому напрошується висновок: Пушилін, користуючись тим, що у його російських кураторів поки безліч інших турбот, хоче, так би мовити, зіграти в свою гру, провернути таке "обнуління" на манер Путіна і залишитися у "владі" надовго. "В случае успеха аферы очередных "автономных" выборов Пушилин и компания зафиксируют себя на Донбассе надолго, а вот отсутствие международных согласований и официального участия России и Европы приведет к полной блокировке переговоров по Донбассу, что по сравнению с последствиями выборов Пушилина покажется цветочками...", - підсумовує телеграм-канал.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...