Допомагати будуть "регіонали" і високооплачуваний російський політтехнолог: У Донецьку готують "обнулення" Пушиліна

Ватажкові "ДНР" хочуть дати "довічну владу"...

План по закріпленню в окупаційній "владі" Дениса Пушиліна всерйоз і надовго реалізується в "ДНР", поки її російські куратори зайняті поправками до Конституції і проблемами, викликаними пандемією. Швидше за все, саме для цього в Донецьку вже другий місяць перебуває російський політтехнолог Дмитро Конов, відомий там під псевдонімом "Чайка", пише Телеграм-канал "Донецький Абориген", передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що Конов так довго перебуває в Донецьку явно не з метою туризму і є всі підстави говорити про підготовку якогось серйозного процесу. А оскільки "Чайка" вважається одним з провідних і одним з найбільш високооплачуваних російських політтехнологів, то можна припускати, що Конов знаходиться в Донецьку на запрошення Дениса Пушиліна. Ватажок "ДНР", швидше за все, хоче провернути якусь спецоперацію, в результаті якої він стане "всенародно обраним лідером" і створить повністю підконтрольну собі вертикаль "влади".

На користь цього припущення говорить той факт, що в Донецьку активізувався і почав збирати прихильників ексглава міської організації "Партії регіонів" Олександр Бобков, відомий в місті як фахівець "робити вибори". Більш того, для роботи під "прапорами" Пушиліна в Донецьк хочуть запросити ексфункціонерів "ПР", які раніше виїхали з "ДНР" в РФ, в Крим і навіть на неокуповану частину України.

Як якийсь "час ікс" в цьому проекті згадується 28 жовтня поточного року. "То тут, то там происходят утечки информации из администраций и ячеек ОДДР о подготовке списков и выборах на 28 октября этого года, пример собрание в администрации Докучаевска, на котором руководитель в открытую заявил об подготовке осенних местных выборов и формировании списков в "выигрышную" партию", - повідомляє телеграм-канал.

А майже в цей же час, 25 жовтня, на неокупованій частині України повинні пройти вибори до місцевих органів влади. Раніше йшлося про бажання Києва провести одночасно з цим виборами і вибори за українським законодавством на непідконтрольних територіях, що мало стати значним кроком в їх реінтеграції. Однак вже зараз ясно, що в нинішній ситуації це неможливо.

Тому напрошується висновок: Пушилін, користуючись тим, що у його російських кураторів поки безліч інших турбот, хоче, так би мовити, зіграти в свою гру, провернути таке "обнуління" на манер Путіна і залишитися у "владі" надовго. "В случае успеха аферы очередных "автономных" выборов Пушилин и компания зафиксируют себя на Донбассе надолго, а вот отсутствие международных согласований и официального участия России и Европы приведет к полной блокировке переговоров по Донбассу, что по сравнению с последствиями выборов Пушилина покажется цветочками...", - підсумовує телеграм-канал.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...

З архіву ПУ. "Мышебратья сказали "надо": Зіркові українські боксери потрапили у черговий скандал через відео з російськими акторами і священниками

четвер, 22 квітень 2021, 23:05

Українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко привітали українців зі святом Великодня, але в ролику також виявилися росіяни - актори Андрій Мерзлікін та Олена Горенко, ієрей Андрій Долгополов і репер Баста. Відео Усик опублікував на своїй сторін...