"Допоможу померти": Японець вбивав користувачів Twitter, які збиралися накласти на себе руки

Його жертвами стали вісім жінок і один хлопець.

Японець Такахіро Ширайші вбив дев’ять людей, які написали в Twitter про те, що мають намір накласти на себе руки. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України.

Чоловіка заарештували ще в 2017 році. У його квартирі були знайдені фрагменти людських останків. Під час останнього судового засідання Ширайші заявив, що звинувачення проти нього є правдивими.

Раніше він відмовлявся визнавати провину. На цьому наполягають і його захисники, які стверджують, що жертви сам давали згоду на свою смерть.

Відзначається, що в 2017 році японець створив аккаунт в Twitter, в якому написав, що “допоможе померти” своїм жертвам і навіть вчинить суїцид разом з ними. Ширайші домовлявся про особисту зустріч, а після вбивав – в результаті його жертвами стали вісім жінок і один хлопець.

Тепер йому загрожує смертна кара. Однак якщо адвокати зможуть довести, що це було “вбивство за згодою”, то покарання пом’якшать до тюремного ув’язнення на термін від шести місяців до семи років.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...