Дружина - ровесниця його внучки: 90-річний Чапкіс одружився в четвертий раз

Обраниця хореографа молодша за нього на 51 рік.

Український хореограф і суддя проекту "Танці з зірками" Григорій Чапкіс одружився в четвертий раз. Про це 90-річний артист повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу, передають Патріоти України.

- Рік, який змінив моє життя це 2020-й. В цьому році я відзначив 90-річчя і знову одружився. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя, - заявив Чапкіс.

Про те, хто став його новою обраницею артист не говорить. Відомо тільки те, що вона молодша хореографа на 51 рік і є ровесницею його внучки - 39-річної Ганни Саффрончик.

До зустрічі з новою коханою хореограф тричі був одружений. Першою дружиною Чапкіса більше двадцяти років була його партнерка по танцях на ім'я Людмила. Від цього шлюбу у артиста є дочка Лілія, яка має свою балетну школу в Італії. У майстра танців також є син Грегор від другого шлюбу з ученицею Наталею. Чоловік разом з матір'ю більше 10 років живе США, де керує танцювальної школою. Третьою дружиною Чапкіса була жінка на ім'я Алла. Пара розлучилася в 2016 році після 28 років шлюбу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...