"Двічі в одну воронку": Медики шокували тих, хто вилікувався від коронавірусу, новим відкриттям

У Китаї, в місті Ухань, яке є центром епідемії нового коронавіруса COVID-19, відбулося вже 195 випадків повторного інфікування, незважаючи на появу вакцини, яка здатна перемагати небезпечну хворобу.

Дані, представлені Національною комісією охорони здоров'я КНР, не містять інформації про причини повторного зараження. Але жителів, які видужали, і у яких повторно діагностували коронавірус, знову відправляють на карантин, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

При цьому влада міста Ухань спростовує поширену інформацію, що громадянам, які не мають симптомів коронавіруса, нібито вже дозволили виїжджати з ізольованою місцевості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дайте Маші дозу коксу: МЗС Росії істерить через проведення США операції з протидії наркотрафіку в Латинській Америці

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:13

Адміністрація Трампа на початку квітня оголосила про розміщення кораблів ВМС поруч з Венесуелою в рамках боротьби з наркоторгівлею, щоб чинити тиск на президента Ніколаса Мадуро і його союзників. Рішення США почати силову операцію з перекриття наркопос...

Хіти тижня. Хвороба в тобі: Вчені назвали нові осередки розмноження коронавірусу в організмі

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:00

У різних органах дослідники виявили різні штами COVID-19. Вчені детально проаналізували дев'ять випадків захворювання га COVID-19 і виявили, що у кожного хворого вміст вірусу в зразках з глотки був особливо високим упродовж першого тижня після виявленн...