"Двічі в одну воронку": Медики шокували тих, хто вилікувався від коронавірусу, новим відкриттям

У Китаї, в місті Ухань, яке є центром епідемії нового коронавіруса COVID-19, відбулося вже 195 випадків повторного інфікування, незважаючи на появу вакцини, яка здатна перемагати небезпечну хворобу.

Дані, представлені Національною комісією охорони здоров'я КНР, не містять інформації про причини повторного зараження. Але жителів, які видужали, і у яких повторно діагностували коронавірус, знову відправляють на карантин, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

При цьому влада міста Ухань спростовує поширену інформацію, що громадянам, які не мають симптомів коронавіруса, нібито вже дозволили виїжджати з ізольованою місцевості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...