Дива природи: На популярному курорті зняли на відео зомбі-равлика з миготливими рогами (відео)

Пояснення біологів вражає не менше ніж саме відео з зомбі-равликом.

Страшний равлик з миготливими рогами розбурхав туристів на Тайвані, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Незвичайного молюска з неоновою зовнішністю засікли повзучим по схилу пагорба повіту Чанхуа 9 серпня. Роги равлика вібрували і нібито блимали.

Пояснення біологів вражає не менше ніж саме відео з зомбі-равликом (саме таке прізвисько йому дали в мережі).

За словами вчених, даний равлик, по суті, став зомбі: його тіло захопив паразит плоского черв'яка. Звідси зміна кольору і вібрації. Паразит проникає в очі жертви, де створює яскравий візерунок і пульсує, тим самим принаджуючи птахів. Такий черв'як також здатний контролювати рухи жертви, посилаючи її в найбільш небезпечні місця. А кінцева мета плоского черв'яка - шлунок птахів.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нововведення від НБУ: Українцям доведеться попереджати банк про покупки

четвер, 28 травень 2020, 4:00

Відзначається, що питання у банків можуть виникнути до операцій, які не відповідають заявленому фінансовому стану клієнтів. Українцям сказали попереджати банки про великі покупки. В іншому випадку гроші можуть заблокувати, попереджає перший заступник г...

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...