Дива природи: На популярному курорті зняли на відео зомбі-равлика з миготливими рогами (відео)

Пояснення біологів вражає не менше ніж саме відео з зомбі-равликом.

Страшний равлик з миготливими рогами розбурхав туристів на Тайвані, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Незвичайного молюска з неоновою зовнішністю засікли повзучим по схилу пагорба повіту Чанхуа 9 серпня. Роги равлика вібрували і нібито блимали.

Пояснення біологів вражає не менше ніж саме відео з зомбі-равликом (саме таке прізвисько йому дали в мережі).

За словами вчених, даний равлик, по суті, став зомбі: його тіло захопив паразит плоского черв'яка. Звідси зміна кольору і вібрації. Паразит проникає в очі жертви, де створює яскравий візерунок і пульсує, тим самим принаджуючи птахів. Такий черв'як також здатний контролювати рухи жертви, посилаючи її в найбільш небезпечні місця. А кінцева мета плоского черв'яка - шлунок птахів.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Москва, рятуючи "союзну державу", мобілізує латентних союзників: Кіпр вдруге заблокував санкції ЄС проти Білорусі

субота, 19 вересень 2020, 11:29

Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини. Водночас Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини, яка вед...

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...