Е-паспорт громадянина України: Федоров презентував для обговорення три можливих варіанти дизайну

Отримати в мобільний додаток електронний паспорт зможуть власники закордонного паспорта і ID-карти.

Міністр цифровий трансформації Михайло Федоров презентував для обговорення у Facebook три можливих варіанти дизайну майбутнього електронного паспорта громадянина України. Його можна буде завантажити за допомогою мобільного додатку «Дія», передають Патріоти України.

Федоров зізнався, що головним спірним питанням залишається дизайн лицьової сторінки документа, зокрема, доступна там інформація. Сам чиновник є прихильником максимальної простоти - щоб на сторінці можна було побачити лише головні дані - фото, ПІБ, номер документа. «Все інше можна заховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення після натискання)», - повідомив Федоров.

Отримати в мобільний додаток електронний паспорт зможуть власники закордонного паспорта і ID-карти, його достовірність перевірятимуть за допомогою QR-коду.

Власники е-паспорта зможуть вільно пересуватися по країні на поїздах і літаках, ідентифікувати особистість в державних установах, отримувати посилки і спростити для себе рішення ще багато життєвих ситуацій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...