Екологічна НП на Вінниччині: Через забруднення ріки Рось хімікатами Білоцерківську НФС відключили, водопостачання міста припинено

Водопостачання міста Умань здійснюється з резервних резервуарів, запасу води вистачить на 3 доби.

Роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції тимчасово припинено у звязку з потраплянням хімікатів у ріку Рось. Станція забезпечує водою місто Біла Церква Київської області (209 тис. мешканців) та Умань Черкаської області (84 тис. мешканців), передають Патріоти України.

Як повідомляється на сайті ДСНС, Станом на 7 годину 10 червня водопостачання м. Умань здійснюється з резервних резервуарів, запасу води вистачить на 3 доби. У м. Біла Церква створено запас на 1 добу, подача води призупинена. Населення забезпечується водою за рахунок підвозу та існуючих бюветів (колонок).

Проводиться моніторинг якості води у місцях водозабору та водосховищах акваторії ріки Рось. Населенню рекомендовано утриматись від купання, вилову риби та випоювання худоби в акваторії р. Рось.

Нагадаємо, у селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області відбулося ДТП, в результаті якого автомобіль з хімікатами впав у річку Рось, яка протікає кількома областями, зокрема, Київською. У притоку потрапила тонна інсектициду "Нуралі B". Хімікат віднесло течією в Київську область.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...