Економіст розповів, скільки українці заплатять за відновлення Донбасу

Експерт зазначив, що така сума буде потрібна щорічно до повного відновлення...

Відомий економіст і політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін назвав суму, яка потрібна на відбудову Донбасу і повернення всіх його жителів. Про це він розповів у своєму інтерв'ю для сайту "Главред", передають Патріоти України.

Олег Соскін пояснив, що в тій моделі, в якій регіон перебував до війни, відновити його вже буде неможливо, так як шахти знищені, а виробництво занепало.

"У тій моделі, в якій існував Донбас до війни, його відновити неможливо, оскільки шахти знищені, металургійний комплекс теж майже повністю прийшов в занепад, хімічне виробництво – теж. Люди, які могли все це утримувати, теж пішли", - вважає політолог.

Він відзначив, що мінімальні початкові вкладання в регіон – це 50 мільярдів доларів в рік і зазначає, що Україна зараз не в змозі підняти Донбас, так як таких грошей на це немає.

"Мінімальні початкові вливання, які знадобляться на Донбасі – близько 50 мільярдів доларів. Хоча б... І це – в рік. Але хто ж дасть такі гроші? З одного боку, Донбас – це наша земля, а з іншого – хто зуміє підняти цю важку ношу, коли вона до нас повернеться, якщо вся Україна балансує на межі виживання", - відзначає Соскін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...