Ексміністр закордонних справ закликав припинити будь-які перемовини з країною-агресором

Дискусія про формулу Штайнмаєра, вважає Клімкін, відволікає та нікуди не веде.

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що в Україні явно не вистачає відкритої та чесної дискусії щодо формули Штайнмаєра. Лише після цього можна буде проводити які-небудь перемовини з Росією, передають Патріоти України.

Як наголосив Клімкін, нинішня дискусія про формулу Штайнмаєра, що виникла в Україні, відволікає та нікуди не веде, тому час її припинити. "Просто не слід "одягати нам її на голову". Важливою є відкрита та чесна дискусія, куди, коли та для чого ми рухатимемось, її нам явно не вистачає. Спочатку дискусія – потім переговори з РФ, не навпаки", – заявив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...