Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів.

Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 відсотків. Про це розповів генеральний директор НМІЦ кардіології, головний позаштатний кардіолог МОЗ Росії Сергій Бойцов, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Експерт уточнив, самі по собі такі проблеми з серцем не збільшують ризик захворіти COVID-19, але можуть визначити важкий перебіг захворювання. За його словами, серцево-судинні патології зустрічаються у кожного третього госпіталізованого з коронавірусом, і вважаються найчастішими супутніми хворобами, що пов'язано з великим числом пенсіонерів серед пацієнтів.

Бойцов розповів, що при COVID-19 ризик інфаркту міокарда зростає в два-три рази в порівнянні з грипом, а ризик інсульту збільшується в шість-сім разів. Крім того, частими ускладненнями на тлі коронавіруса він назвав серцеву недостатність, порушення ритму серця, а також тромбози і міокардит.
Крім того, ймовірність летального результату при зараженні збільшується майже в дев'ять разів через ожиріння, можливість важкого перебігу хвороби зростає в сім разів, додав фахівець.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...