Експерт розповів про холодну війну Росії проти України

Росія почала перший етап холодної війни проти України ще у 2007-2008 роках із метою перешкодити європейській інтеграції держави.

Валентин Бадрак

Про це заявив військовий експерт і директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин Бадрак, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

"Холодна війна була спрямована на те, щоб не допустити ситуації, коли наша країна може отримати ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО). Внаслідок багатопланового впливу Росії ПДЧ ми не отримали. У Кремлі тимчасово заспокоїлися і почали висувати ідею примирення. Але щойно Україна знову почала зближення з НАТО і Євросоюзом – почався тиск. Причому ще потужніший, ніж раніше. Зокрема і через військову агресію", – заявив він.

Експерт також спростував тезу російської пропаганди про "братні народи", нагадавши, що антиукраїнську політику Москва проводила завжди, за будь-якої влади.

"Щоб бути рівноправними партнерами, треба досягти певного паритету у своїх можливостях. Коли це може відбутися? Можливо, в якомусь 2600 році. Росія чинила тиск на Україну в усі часи, щойно з'явилася Російська імперія. І цей тиск лише посилювався. Наприкінці XIX століття взагалі заборонили українську мову. Почали викорінювати українську культуру. Така сама політика проводилася і за часів СРСР", – додав Бадрак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Дорога радянщина": Предмети часів СРСР, які можна продати за цілий статок (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:55

Речі і предмети, які в СРСР здавалися буденністю, зараз можна продати за величезні суми. Журналісти вивчили лоти популярного українського аукціону часів Союзу і зібрали найдорожчі предмети, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель. "Прод...

Зірка "Кварталу" з'явилася у кліпі популярного співака (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:59

Коли Бабкін писав пісню, він подумав, що добре було б додати жіночий погляд. Коли Бабкін писав «Спалах», він подумав, що добре б додати жіночий погляд. І запропонував це зробити Кравець. Виявилося, артистам давно подобається творчість один одного. Одни...