Про це заявив військовий експерт і директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин Бадрак, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
"Холодна війна була спрямована на те, щоб не допустити ситуації, коли наша країна може отримати ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО). Внаслідок багатопланового впливу Росії ПДЧ ми не отримали. У Кремлі тимчасово заспокоїлися і почали висувати ідею примирення. Але щойно Україна знову почала зближення з НАТО і Євросоюзом – почався тиск. Причому ще потужніший, ніж раніше. Зокрема і через військову агресію", – заявив він.
Експерт також спростував тезу російської пропаганди про "братні народи", нагадавши, що антиукраїнську політику Москва проводила завжди, за будь-якої влади.
"Щоб бути рівноправними партнерами, треба досягти певного паритету у своїх можливостях. Коли це може відбутися? Можливо, в якомусь 2600 році. Росія чинила тиск на Україну в усі часи, щойно з'явилася Російська імперія. І цей тиск лише посилювався. Наприкінці XIX століття взагалі заборонили українську мову. Почали викорінювати українську культуру. Така сама політика проводилася і за часів СРСР", – додав Бадрак.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...