Про це заявив військовий експерт і директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин Бадрак, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
"Холодна війна була спрямована на те, щоб не допустити ситуації, коли наша країна може отримати ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО). Внаслідок багатопланового впливу Росії ПДЧ ми не отримали. У Кремлі тимчасово заспокоїлися і почали висувати ідею примирення. Але щойно Україна знову почала зближення з НАТО і Євросоюзом – почався тиск. Причому ще потужніший, ніж раніше. Зокрема і через військову агресію", – заявив він.
Експерт також спростував тезу російської пропаганди про "братні народи", нагадавши, що антиукраїнську політику Москва проводила завжди, за будь-якої влади.
"Щоб бути рівноправними партнерами, треба досягти певного паритету у своїх можливостях. Коли це може відбутися? Можливо, в якомусь 2600 році. Росія чинила тиск на Україну в усі часи, щойно з'явилася Російська імперія. І цей тиск лише посилювався. Наприкінці XIX століття взагалі заборонили українську мову. Почали викорінювати українську культуру. Така сама політика проводилася і за часів СРСР", – додав Бадрак.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...