Експерт розповів про холодну війну Росії проти України

Росія почала перший етап холодної війни проти України ще у 2007-2008 роках із метою перешкодити європейській інтеграції держави.

Валентин Бадрак

Про це заявив військовий експерт і директор Центру досліджень армії конверсії та роззброєння Валентин Бадрак, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

"Холодна війна була спрямована на те, щоб не допустити ситуації, коли наша країна може отримати ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО). Внаслідок багатопланового впливу Росії ПДЧ ми не отримали. У Кремлі тимчасово заспокоїлися і почали висувати ідею примирення. Але щойно Україна знову почала зближення з НАТО і Євросоюзом – почався тиск. Причому ще потужніший, ніж раніше. Зокрема і через військову агресію", – заявив він.

Експерт також спростував тезу російської пропаганди про "братні народи", нагадавши, що антиукраїнську політику Москва проводила завжди, за будь-якої влади.

"Щоб бути рівноправними партнерами, треба досягти певного паритету у своїх можливостях. Коли це може відбутися? Можливо, в якомусь 2600 році. Росія чинила тиск на Україну в усі часи, щойно з'явилася Російська імперія. І цей тиск лише посилювався. Наприкінці XIX століття взагалі заборонили українську мову. Почали викорінювати українську культуру. Така сама політика проводилася і за часів СРСР", – додав Бадрак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.