"19 квітня, за два дні до другого туру голосування, Зеленський сказав, що у коаліції не буде БПП і колишніх регіоналів", – нагадав експерт.
"Тож у нього залишається невеликий вибір, з ким об'єднуватися", – зазначив він.
Серед найбільш ймовірних кандидатів Бондаренко назвав партію "Батьківщина". "З одного боку, йому (Зеленському. – ред.) це може бути цікаво, бо вони все ж таки аксакали української політики. А з іншого – у нього залишається обмежений вибір", – пояснив юрист.
Також він звернув увагу, що за партійними списками до Ради пройдуть лише 225 депутатів, решта 198 обиратимуться у мажоритарних округах. "Тому питання композиції парламенту залишається відкритим", – попередив Бондаренко.
На його думку, потенціал потрапити до Ради є не тільки у фаворитів останніх соціологічних опитувань ("Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська Солідарність" і "Батьківщина"), а й у тих політичних сил, які перебувають на межі прохідного бар'єру. Наприклад, у партії "Голос" Святослава Вакарчука.
Експерт наголосив, що розподіл місць у парламенті залежатиме не тільки від результату кожної конкретної сили, а й від загальної кількості партій, які подолають 5-відсотковий бар'єр. "Якщо заходять 4 партії, то вони у пропорційному відношенні розподіляють між собою 225 мандатів. За таких розкладів 6% у майбутньому парламенті – це близько 50 мандатів", — розповів він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...