Експерт вказала на тривожний момент з "тиском" ЄС на Росію

Захід не вжив достатніх заходів, щоб не залишити Путіну жодного іншого вибору, окрім як піти з України.

В Україні замовчується відсутність належного впливу ЄС на Росію в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Цьому свідчить, як мінімум, відсутність результатів переговорів в рамках "нормандського формату". Про це розповіла незалежний політичний аналітик Аріана Гіць, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Лідери ЄС продовжують бачити німецько-французьке посередництво як один із головних шляхів боротьби із російською агресією. Проте, очевидним і незаперечним фактом є те, що Росія веде війну проти України майже повні 6 років. І це все, що треба знати про ефективність формату переговорів з Кремлем", - каже вона.

При цьому, Гіць зазначає, що Захід не вжив достатніх заходів, щоб не залишити Путіну жодного іншого вибору, окрім як піти з України. "Росія не отримала переконливих стимулів робити поступки хоча б у чомусь. Санкційний режим дуже слабкий. Він зовсім не відповідає тяжкості порушень норм міжнародного права, допущених Росією. Жоден уряд або міжнародна організація навіть не визнали офіційно Росію державою-агресором, яка веде міждержавну війну проти України. Як наслідок, Кремль досі зберігає право вето в Радбезі ООН і ОБСЄ, що позбавляє міжнародне товариство можливості вжити ефективних заходів для вигнання Путіна з України (зараз Росія має друге за чисельністю представництво в наглядовій місії ОБСЄ на Донбасі! Агресор стежить за собою!). Українці повинні кричати на кожному розі про гігантський провал Заходу в питанні визнання правди про війну з Росією. Однак, українці бояться нашкодити хиткому проукраїнському альянсу на Заході, тож правду було принесено в жертву хитким західним напівзаходам", - продовжує експерт.

На її думку, участь Німеччини і Франції в якості посередників викликає все більше запитань. "Обидві країни були головними рушіями ідеї повернення Росії до ПАРЄ. Німеччина будує газогін "Північний потік-2", який прямо підриває роль України як країни-транзитера й підставляє її під всі можливі безпекові ризики з боку Росії. Франція відкрито прагне до політики "нормалізації" відносин із Кремлем. Макрон обіцяє вкласти мільярди інвестицій в керовану мафією Росію, а не у реформовану Україну. Ось вам і чіткий сигнал для українських проєвропейських реформаторів. Берлін і Париж віддають перевагу realpolitik, а не принципам. В результаті, ми бачимо поновлення спроб зобразити війну з Росією як внутрішню проблему України", - додала аналітик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Зіркове життя: Кіркоров відверто розповів про стосунки з Пугачовою

неділя, 1 серпень 2021, 23:30

За словами виконавця, наразі "стосунків жодних немає", також немає і дружби між будинками. Співак Філіп Кіркоров розповів про стосунки з колишньою дружиною Аллою Пугачовою, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За словами виконавця, наразі...

З архіву ПУ. Наш скарб, який не відібрати: Листи Мазепи до Мотрі

неділя, 1 серпень 2021, 22:00

З нагоди відстояних українцями державних прав на свою мову - невеличкий "мовний подарунок" вам у стрічку. Про це у своєму блозі пише українська письменниця Оксана Забужко, передають Патріоти України. "Цього літа (2020 року.-ред) минає 315 років, відкол...