Експерт з масонів і рептилоїдів, або Що відомо про автора петиції про заборону 5G в Україні, на Землі і в космосі

Судячи з профіля, у Юлії немає вищої освіти і певної роботи.

Стало відомо, хто автор та ініціатор петиції про заборону 5G в Україні через "шкоду для здоров'я". Петиція вже набрала 25 000 підписів, тобто тепер на неї зобов'язаний відреагувати президент Володимир Зеленський. Це якась Юлія Гордій. Телеграм-канал Шептун знайшов сторінку Гордій у Facebook, передають Патріоти України.

Судячи з профіля, у Юлії немає вищої освіти і певної роботи. У дівчини є в наявності лише документ про середню спеціальну освіту із Буковинського університету. Кар'єрні досягнення представлені виключно роботою адміністратора у фітнес-клубі в Чернівцях.

Однак при цьому Гордій, певно, є експертом у всьому і вся.

"Як ви знаєте, пандемія COVID-19 і 5G стали справжнім подарунком для конспірологів та ідіотів, чим Юліана скористалася максимально... Якщо погортати її сторінку у Facebook, то можна знайти багато цікавого. Там і захист прав тварин, забруднення планети пластиком, маніпуляції свідомістю, пропаганда антипрививок і ще багато різних теорій з масонами і рептилоїдами", – пише Телеграм-канал.

На Шептуне вже висунули теорію, що скоро Юлія Гордій з'явиться на телебаченні в якості експерта-еколога.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...