Експомічник Ху*ла виключив повернення Донбасу в Україну

Сурков вважає, що "Донбас не заслуговує такого приниження, а Україна не заслуговує такої честі"

Експомічник президента Росії та колишній головний куратор українського напряму в політиці Кремля Владислав Сурков вважає, що Донбас не повернеться до складу України, а РФ може будувати відносини з українською державою лише через "примус до братства", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Сурков вважає, що нібито "Донбас не заслуговує такого приниження". "У мене недостатньо сильна уява, щоб таке уявити. Донбас не заслуговує такого приниження. Україна не заслуговує такої честі", - заявив він.

Також, за його словами, Росія може будувати відносини з Україною нібито лише через "примус до братерства". Однак, Сурков, коментуючи враження від президента України Володимира Зеленського, зазначив його "легкість в думках". "Не лох. У всякому разі в Парижі всі прийняли його за президента... У нього легкість незвичайна в думках", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Не пустять навіть за російськими паспортами: Терористичні "Л/ДНР" оголосили повну ізоляцію від РФ

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:48

Відповідні розпорядження видали обидві "республіки" синхронно, а це говорить, що вказівка, швидше за все, прийшла з Москви. Кордон буде повністю перекритий невизнаними "республіками" в найближчий понеділок, 13 квітня. Причиною подібного рішення названа...

На Миколаївщині СБУ виявила порушення під час тестування на коронавірус (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:36

В області проведуть повторну перевірку всіх зразків. Служба безпеки України в Миколаївській області виявила грубі порушення під час лабораторної перевірки зразків пацієнтів з підозрою на коронавірус. Про це заявив начальник управління СБУ Віталій Герса...